משלוח חינם עד הבית בקניה מעל 1,000 ₪
לשירות לקוחות חייגו 073-7029295
סל הקניות שלי
0
אוניברסיטה לתינוקות

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  


אוניברסיטה לתינוקות

אתם ההורים מבקשים לתת לו את הטוב ביותר בשביל שהוא יצליח בחיים, שהוא יקצור הצלחות בכל התחומים וישיג הישגים נאים. אתם מוכנים לעשות הרבה מאוד בשביל לצייד אותו בכלים הטובים ביותר להצלחה בחיים. יש דברים שאתם לא יכולים לתת לו למרות רצונכם, את מנת המשכל שלו לדוגמה, אתם לא יכולים לשנות. אך אתם כן יכולים לסייע לו במימוש הפוטנציאל הבסיסי שלו ולשפר אותו פלאים. כאשר אתם מספקים לו גירויים רב חושיים בגיל הרך אתם מעודדים אותו לעמול ולפתח את גופו ואת שכלו. לשם מטרה זו בדיוק הגו את רעיון האוניברסיטה לתינוקות. כשמו כן הוא, צעצוע שהוא בעצם אתגר של ממש לתינוק. הוא אמנם שוכב על הרצפה או על משטח כלשהו, אך עיניו עוקבות אחר הצעצועים המרצדים מעליו, הוא ממש מתפתח עכשיו. אל תפריעו לו....

מהי התועלת הגדולה של האוניברסיטה?

כאשר התינוק שלכם שוכב ועוקב אחר הדמויות ואחר הגופים הנעים מעליו הוא מאמץ את החושים השונים. העיניים עוקבות אחר התזוזות. הידיים מבקשות לתפוס את הפריטים הללו או לפחות להצליח לגעת בהם. האוזנים הרכות שומעות צלילים שונים שנשמעים בלחיצת כפתור של ההורים. האוניברסיטה לתינוקות בהחלט עושה להם בית ספר. אלו שעות של למידה וניסיונות חוזרים ונשנים. זו תעסוקה יעילה ביותר עבור התינוק שלכם.

איפה כדאי לקנות אוניברסיטה מוצלחת ואיכותית?

בשביל שהאוניברסיטה לתינוקות תשמש אתכם היטב ואכן תפיקו ממנו את מלוא התועלת חשוב כי תבחרו את המוצר המוצלח ביותר והטוב ביותר. כיוון שלאיכות של המוצר יש משמעות רבה להנאה שתהיה לכם ממנו. וחשוב שתדעו שיש צעצועי פלסטיק שונים שלא שווים את הקופסה שבהם הם ארוזים. כיוון שהפלסטיק דקיק ונוטה להיסדק ולהתפורר תוך זמן קצר מאוד. בשביל לוודא שלא יקרו לכם תקלות שכאלו והאוניברסיטה לתינוקות שתרכשו תשמש אתכם היטב חשוב כי תבחרו מוצר של איכות. אצלנו בתינוקות זה אנחנו בני ברק טלפון: 073-7029295 תוכלו למצוא מוצרי איכות ממבחר גדול של מותגים. בחרו את המוצר הרצוי לכם.