משלוח חינם עד הבית בקניה מעל 1,000 ₪
לשירות לקוחות חייגו 073-7029295
סל הקניות שלי
0
הליכון לתינוק

  •  
  •  
  •  
  •  


הליכון לתינוק

מה שכל כך ברור ומובן מאליו בעולם המבוגרים, זה אומנות נרכשת בעמל אצל התינוקות. כן, לוקח להם זמן ללמוד ללכת. תחילה הם לומדים להיעמד על זוג רגליים תוך אחיזה או הישענות על חפץ יציב, לאחר מכן הם לומדים לשמור על יציבות גם בלי להישען. מאוחר יותר הם ילמדו להניח רגל אחת ולהרים את השנייה ופשוט לצעוד קדימה... יש תינוקות שמצליחים לבצע את השלבים הלו במהירות ולדלג משלב לשלב במהירות רבה, לעומת תינוקות אחרים שבשבילם כל שלב הוא מעבר משמעותי שורש מהם הרבה עמל והתמדה. לתינוקות כאלו חשוב להושיט יד ולתמוך בהם בשלבים אלו בשביל לאפשר להם להתפתח הלאה בצעדים משביעי רצון. יש אביזרים שונים שיכלו לקדם את ההתפתחות ולסייע לתינוק להתקדם הלאה.

תנו לו הליכון בשביל לעודד אותו לתנועה עצמאית

בחירה בהליכון לתינוק תאפשר לתינוק להתפתח מהר יותר. כיוון שהליכון לתינוק מגביר את היכולת של התינוק להתנייד ממקום למקום ומאפשר לו לבצע פעולות שהיו נראות לו ללא ההליכון לתינוק כפעולות קשות ואף כלא בנות ביצוע עבורו בשלב בו הוא נמצא. ההליכון מספק לתינוק הרגשה של יציבות וביטחון, כך הוא מרגיש חופשי יותר לנוע ממקום למקום ומצליח לבצע פעולות חדשות עבורו. הפעילות הזו משפרת את היכולות שלו וגם מחזקת את הביטחון ביכולות שלו. כך שהוא יוכל לנסות לבצע פעולות חדשות גם ללא ההליכון.

מוצר איכותי מבית טוב לשיפור המיומנות

בשביל לסייע לתינוק שלכם לשפר את היכולת המוטורית ולקדם אותו לקראת הליכה יציבה בכוחות עצמו. תנו לו הליכון איכותי. הליכון איכותי הוא מוצר שעומד בדרישות התקן וזה אומר שהוא מספק לתינוק יציבות תוך שמירה והגנה על ביטחונו מפני נפילות או כל נזק אחר. מוצר איכותי בנוי היטב בצורה כזו שאכן מאפשרת לו שימוש יעיל ומועיל בהליכון שלו. מוצעים למכירה הליכונים שונים בדגמים רבים ואתם צריכים להתאים את המוצר לצורך שלכם ולילד שלכם. בואו אלינו, תינוקות זה אנחנו בני ברק טלפון: 073-7029295, אנחנו נוכל להציע לכם מבחר רחב של מוצרים להתאמה מלאה.