משלוח חינם עד הבית בקניה מעל 1,000 ₪
לשירות לקוחות חייגו 073-7029295
סל הקניות שלי
0
דף הבית > בלוג > כסאות בטיחות לרכב לתינוקות לכניסה לאזור האישי, נא התחבר.
כסאות בטיחות לרכב לתינוקות

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  


כסאות בטיחות לרכב לתינוקות – הדרך הנכונה והטובה ביותר לנסוע עם התינוק

לצד עגלות תינוק, הרי שהמוצר השני שההורים רוכשים עוד לפני שהתינוק יוצא מבטן אימו, זה כסא בטיחות לרכב. הרי כבר כשהתינוק נולד ולוקחים אותו הביתה מבית החולים, הוא חייב להיות בתוך כסא בטיחות, כיסא שיאפשר לו לשכב כמו שצריך, כיסא שיגן וישמור עליו היטב, מפני כל תנועה וכל תזוזה. כסאות בטיחות לרכב לתינוקות, הם כסאות אשר עוברים אינספור מבחנים ובדיקות בטרם הם יוצאים לשוק. הם כוללים מגוון רחב של מרכיבי הגנה שונים אשר תפקידם לאפשר לילד לשבת או לשכב בנוח מצד אחד, ומצד שני, להעניק להורים תחושת ביטחון, תחושה של שקט נפשי. הרי אף הורה לא רוצה לחשוב שהילד שלו עלול להימצא בסכנת חיים. נקודה חשובה נוספת היא, כסאות בטיחות לרכב לתינוקות בנויים בצורה יחסית דומה, הם בנויים כמין מושב שמזכיר אמבט מרופד. הכסא כולל ריפודים בצדדים ומאחורה, כלומר ריפודי צד וראש, כמו כן הם כוללים חגורת בטיחות שמונעות מהילד כל תזוזה, בנוסף ניתן להתקין על גבי הכסא מוביילים שונים אשר יכולים לנוע בזמן הנסיעה ולתת לילד עניין. חשוב לציין, השימוש בכסאות בטיחות לרכב לתינוקות עד גיל מסוים הוא כנגד כיוון התנועה ולאחר מכן, עם כיוון התנועה.

כיצד קונים כסאות בטיחות

הדרך הנכונה היא, לבחון את הכסא בעצמנו, להניע אותו מספר פעמים בטרם אנחנו מחליטים אם הוא אכן מספיק חזק ויציב. כמו כן עלינו לבחון מאילו חומרים הוא עשוי, האם הוא עומד בכל התקנים הנדרשים וכן, מה הציון שהוא קיבל במבחני ריסוק שונים שהוא עבר.

חשוב לדעת מי עומד מאחוריו

במקרה של כסאות בטיחות לרכב לתינוקות, חשוב מאוד לדעת מי עומד מאחורי הכסא, מי היצרן, מי היבואן, אל מי ניתן לפנות בכל מקרה של בעיה. כך אנחנו נוכל לדעת בוודאות שאם קורה משהו, יש לנו כתובת לפנות אליה.

פנו אלינו וקבלו הצעת מחיר

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות עבור כסאות בטיחות לרכב לתינוקות. תינוקות זה אנחנו, טלפון 073-7029295.