משלוח חינם עד הבית בקניה מעל 1,000 ₪
לשירות לקוחות חייגו 073-7029295
סל הקניות שלי
0
כסאות בטיחות לתינוק

  •  
  •  
  •  


כסאות בטיחות לתינוק – לא זזים בלעדיו

בכל רכב בו אמורים להסיע תינוקות וילדים קטנים, אנחנו יכולים למצוא כסאות בטיחות לתינוק. כיסא זה ישרת את התינוק לצורך ישיבה בזמן הנסיעה, עד אשר הוא יגיע לגיל בו הוא יוכל לשבת על המושב ברכב כמו כולם. כלומר עד גיל שמונה. המשמעות של כסאות בטיחות לתינוק היא מאוד חשובה ורחבה, מאחר ואנחנו נוסעים עם התינוק שלנו למקומות שונים, ומאחר והרכב עלול להיות מקום מסוכן עבורו, בוודאי אם אנחנו או הנהגים שלצידנו בכביש, נוהגים בצורה לא זהירה, הרי שהכסא אמור לשמש כמין מגן לתינוק. לכן ישנם תקנים מסוימים שמשפיעים על אופי השימוש באותם כסאות בטיחות לתינוק, לכן ישנם כללים כיצד ומתי משתמשים בכיסאות אלו. לפני שנציג אותם חשוב להבהיר, כיסאות בטיחות משמשים ילדים ותינוקות בגילאים שונים, על פי הכלל, כל כמה זמן, בהתאם לשינוי בגיל יש גם שינוי בהתנהלות עם הכיסא. מכאן אנחנו למדים, שילד קטן לא ישתמש בכסא בצורה שאיננה מתאימה לגילו. מן הסתם, כסאות בטיחות לתינוק, הם נוחים מאוד ומותאמים למבנה של הילד, גובה, משקל ואלמנטים נוספים.

כיצד בוחרים כסאות בטיחות

הדבר העיקרי שעלינו לבדוק זה את הנושא של הבטיחות. אנחנו צריכים לקנות כסאות בטיחות לתינוק שיש להם ריפודים מתאימים כולל בצדדים, חגורת בטיחות עם 5 עוגנים, כמו כן חשוב לוודא שניתן להציב את המושב בצורות שונות ושהכיסא מאוד נוח לתינוק. נקודה נוספת שעלינו לשים לב היא, כסאות בטיחות צריכים להיות נוחים, לא רק עבור הילד, שזה ברור מאליו אלא גם עבורנו. אנחנו צריכים לשים לב שקל מאוד להתקין אותם על גבי המושב וכן קל מאוד להסיר אותם מהכסא, כך נוכל להשתמש בהם כסל קל, למשל.

היכן רוכשים כסאות בטיחות

ההמלצה היא לרכוש כסאות בטיחות אך ורק במקומות מוכרים, מקומות מורשים, אי אפשר לרכוש כסאות בכל מקום אלא רק בחנויות שאנחנו יכולים לסמוך עליהן.

פנו אלינו וקבלו הצעת מחיר

אתם מוזמנים לפנות אלינו, תינוקות זה אנחנו, הטלפון שלנו הוא 073-7029295, נשמח לעמוד לרשותכם