משלוח חינם עד הבית בקניה מעל 1,000 ₪
לשירות לקוחות חייגו 073-7029295
סל הקניות שלי
0
מיטת תינוק במבצע

  •  
  •  
  •  
  •  


מיטת תינוק במבצע

מעוניינים לרכוש מיטה חדשה לתינוק שלכם? צריכים לבחור במיטת תינוק במבצע? האם אתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים? האם ידוע לכם מהו המוצר המדויק אותו אתם צריכים לרכוש? אם כן, זה נהדר, תוכלו לצאת לחנות מוצרי התינוקות ולבחור במיטת תינוק במבצע. אבל אם טרם גיבשתם דעה ועדיין אינכם יודעים מה בדיוק אתם צריכים לרכוש, אם עדיין לא החלטתם פרטים לגבי המיטה שאתם מחפשים, מוטב כי לא תלכו עדיין לחנות כיוון שההיצע רק יבלבל אתכם ולא תזכרו מה אתם רוצים. תמיד עדיף לתכנן מראש בבית את הקניה, להגדיר לעצמכם מה אתם מעוניינים לקנות ומהם התכונות של מיטת התינוק במבצע שאתם רוצים לקנות. על פי החלטות שלכם תוכלו לבחור את המיטה המוצלחת שמתאימה לכם. רק לאחר שגיבשתם לעצמכם החלטה בדבר מידות המיטה, חומר הגלם שלה, והעיצוב של המיטה תוכלו ללכת לבחור במיטת תינוק במבצע.

למה חשוב כל כך לשים לב לכל הפרטים מראש?

אם אתם שואלים מה זה כל כך משנה, ולמה חשוב כל כך לחשוב על כל הפרטים מראש ולתכנן את הרכישה של הרהיט היחסית קטן הזה, אז נסביר לכם. תארו לעצמכם שאתם קונים מיטת תינוק ארוכה, אתם מפרגנים לתינוק שלכם מקום בשפע רב. בחלוף מספר חודשים המקום בדיה נעשה קטן מידי ואתם רוצים לרכוש ארון לחדר של התינוק שלכם שאט אט נעשה לילד ממש. ואז אתם נתקלים בקושי, כיוון שהארון אמור לעמוד במקום בו חלק מהמיטה עומד כעת. זה יכול להיות עשרים ס"מ של אורך המיטה שמטרפדים את האפשרות להניח ארון במקום בו אתם רוצים. אילו הייתם שוקלים זאת מראש ייתכן שהייתם בוחרים במיטה קצרה יותר שמשאירה לכם יותר מקום בחדר לשאר הרהיטים.

צריכים ייעוץ מקצועי לפני שאתם רוכשים את המיטה?

אם אתם צריכים ייעוץ מקצועי לפני שאתם רוכשים את המיטה שלכם כדאי לכם לבוא אלינו, תינוקות זה אנחנו בני ברק טלפון: 073-7029295. אנחנו מעמידים לרשות כל לקוח תצוגה מגוונת ומרשימה לצד שרות מעולה ויחס סבלני ואישי.