משלוח חינם עד הבית בקניה מעל 1,000 ₪
לשירות לקוחות חייגו 073-7029295
סל הקניות שלי
0
מיטת תינוקמיטת תינוק

חושבים על רכישה של מיטה חדשה לתינוק שלכם? צריכים לקנות לתינוק מיטה שתתאים לגודלו? העריסה כבר קטנה ולא מאפשרת לו לנוע ולזוז? למיטת תינוק יש יתרונות רבים. והיא אכן מציעה לתינוק מקום נוח ונעים לישון בו. ומעבר לשעת השינה יכולה מיטת התינוק לאפשר לתינוק שלכם שעות של שהייה במיטה בבילוי עם צעצועים במשחקים שונים. כל כך חשוב לתת לתינוק מקום נוח ונעים לישון בו. כיוון שכאשר המיטה שלו נוחה עבורו טוב לו להיכנס אליה ולישון בה. ואילו אם המיטה אינה ידידותית או לא מספיק נוחה הוא לא יאהב להיכנס אליה. וכל לילה זה בשבילו עונש להיכנס למיטה. אמנם חשוב לציין שלא תמיד זה עוזר. גם אם תכינו לו מיטת פאר ותציעו לו מצעי יוקרה לא מחייב שהוא יאהב להיכנס למיטה שלו. יש תינוקות שהגבולות מציקים להם. והם רוצים רק חופש ודרור. אבל בבחירת המיטה עשו את שלכם והתאימו לו מיטה נוחה ונעימה.

אורכים שונים וגדלים של מיטות

יש מבחר גדול של מיטות המיועדות לשנת תינוקות. כאשר ההבדלים בין המיטות הם במספר מישורים. ראשית לעניין חומר הגלם ממנו בנויה המיטה. יש מיטות שבנויות מעץ מלא והן איכותיות, מסיביות ויציבות לאורך שנים ארוכות. לעומת זאת יש מיטות הבנויות מחומרים עמידים פחות. יש לברר בכל עניין לגופו לגבי חומר הגלם ולבדוק האם המיטה תשמש אתכם היטב ותהיה יציבה לאורך זמן, או שהקפיצות של התינוק שלכם יערערו את יציבותה ויגרמו לה להתנדנד ואף ליפול. כמו כן יש לבדוק את עניין הגודל של מיטת התינוק. יש מיטות בגדלים שונים. יש לשקול את המקום שיש לכם למיטה זו בחדר. גם לעניין הצבע של המיטת תינוק חשוב להשקיע מחשבה ולבחור בשיקול עת.

אצלנו תוכלו למצוא את מיטת החלומות שלכם!

בשביל למצוא את המיטה המוצלחת אותה אתם מחפשים ואותה אתם רוצים להעניק לתינוק שלכם פנו אלינו. תינוקות זה אנחנו בני ברק טלפון: 073-7029295 זה המקום בו תוכלו למצוא את מבוקשכם. כי כשהמחבר כה גדול תמצאו בוודאי את מבוקשכם.


 
ציוד לגני ילדיםhttp://www.danieli-lagan.com