משלוח חינם עד הבית בקניה מעל 1,000 ₪
לשירות לקוחות חייגו 073-7029295
סל הקניות שלי
0
ממונעים לילדים במבצעממונעים לילדים במבצע

רוצים לתת לילד שלכם צעצוע נהדר שיעסיק אותו שעות רבות? מעוניינים לתת לו רכב ממונע המיועד לילדים שהוא יוכל לרכוב בו בכוחות עצמו? זו אכן מתנה שימושית ואהובה ביותר על הילדים. תוכלו לרכוש לו צעצוע כזה ואתם תראו בעצמכם כמה הוא ייהנה ממנו. כל צעצוע נועד לתת לילד חוויה נעימה אך מעבר לכך, לאפשר לו לפתח יכולות ולקדם את הביטחון העצמי שלו. גם בממונעים לילדים יש תועלת רבה בכך שהילד מרגיש שסומכים עליו ויש לו אחריות מספקת בשביל להתניע בעצמו את הממונעים לילדים במבצע. כמו כן הוא מפתח תוך כדי רכיבה מיומנויות שונות וגם את המוטוריקה העדינה שלו. אלו בהחלט תחומים חשובים.

לבדוק היטב ולברר לפני שאתם קונים

החלטתם לרכוש לילד שלכם ממונע לילדים? בחרתם בממונעים לילדים ואתם פונים לקנות את המוצר? יש לדעת שגם כאשר קונים צעצוע לילדים חובה לבדוק ולוודא כי הרכישה שלכם מוצלחת ונכונה. כיוון שזה לא ממש משחק ילדים... המוצר חייב להיות תקני ובטיחותי. וזאת כדי שהוא אכן יוכל לשמש את הילד שלכם בבטחה ואתם תוכלו להיות רגועים בעת השימוש. בממונעים לילדים במבצע יש לבדוק כי המוצר הוא בעל תו תקן. מה שאומר שהמוצר נבדק על ידי מכון התקנים והוא נמצא בטיחותי לשימוש. בנוסף יש לוודא כי המוצר מתאים לילד שלכם מבחינת הגיל שלו וכן בהתייחס לגובה שלו. שכן בשביל שהילד ישלוט על הרכב ויוכל לרכוב בו כראוי הוא צריך להיות בגובה מתאים ובעל יכולת מותאמת. בדקו זאת ורק לאחר שאתם בטוחים שהממונעים לילדים במבצע מתאימים ליל שלכם תרכשו אותו.

אצלנו תוכלו לקנות ממונעים לילד שלכם

תינוקות זה אנחנו בני ברק טלפון: 073-7029295 זו רשת גדולה העוסקת בתחום של מוצרי תינוקות. אנחנו מעמידים לרשות הלקוחות שלנו מבחר גדול של מוצרים וכן אנשי מכירות מעולים להענקת שרות מקסימלי לכל אחד. גם צעצועים לתינוקות ולילדים אנחנו מוכרים. ובהחלט תוכלו למצוא אצלנו רכב ממונע לילדים. קיים אצלנו מגוון של דגמים ובמחירים שונים. בחרו את המוצר הרצוי לכם.