משלוח חינם עד הבית בקניה מעל 1,000 ₪
לשירות לקוחות חייגו 073-7029295
סל הקניות שלי
0
סלקלים בטיחות לרכב

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  


סלקלים בטיחות לרכב – הדבר החשוב ביותר עבורנו

כשאנחנו בוחרים סלקלים לרכב, ישנן מספר נקודות שעלינו לשים לב אליהן, אחד מהן, ובוודאי הנקודה החשובה ביותר היא היכולת של הסלקל לספק לנו בטיחות. במילים אחרות, עד כמה התינוק שלנו יכול להרגיש בטוח ומוגן כשהוא יושב בתוך הסלקל. חשוב להבהיר, אנחנו לא יכולים להיות שום מוצר לתינוקות מבלי שאנחנו בטוחים במאה אחוז שהוא בטוח. אחת כמה וכמה, כשאנחנו רוכשים סלקלים בטיחות לרכב זה הדבר החשוב ביותר בכל מה שקשור לשלום התינוק. אם נקנה סלקל שלא מספק ביטחון והגנה לילד, אנחנו עלולים להעמיד אותו בסכנה, במצב בעייתי שיכול אפילו לגרום לנו לשלם בחייו. כשמדובר על סלקלים בטיחות לרכב, לא רק שאי אפשר להתפשר אלא שגם אין רמות, אין דירוגים, עלינו לבחור את האופציה הטובה והבטוחה ביותר, רק כך אנחנו יכולים לדעת שאנחנו יכולים לישון בשקט. בכל סיטואציה אחרת, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו במצב מאוד בעייתי, בוודאי גם שילד שלנו ימצא במצב שכזה.

כיצד בוחנים בטיחות של סלקל

ראשית, עלינו לבחון, מי עומד מאחורי המוצר, מי זו החברה שמייצרת וכן מי זו החברה שמייבאת את המוצר. רק לאחר מכן אנחנו נוכל לקבוע האם המוצר מוכר לנו ואכן אנחנו יכולים לרכוש אותו. שנית, עלינו לבחון האם המוצר עומד בתקנים ההכרחיים. לכל מוצר, בוודאי למוצרי תינוקות יש תקנים מסוימים שעליהם לעמוד בהם. במקרה של מוצרי תינוקות ובפרט כשמדובר בסלקלים בטיחות לרכב, הרי שמדובר בתקנים מחמירים, הן ישראליים, אירופאיים ואמריקאיים. מוצר ללא תקן לא יכול להימכר.

פרמטרים של בטיחות

כשאנחנו מסתכלים על סלקלים בטיחות לרכב, עלינו לבחון פרמטרים כגון ריפוד סלקל, חגורות בטיחות, וכן פרמטרים של נוחות הישיבה והשכיבה בתוך הסלקל. כל אחד מאותם פרמטרים משפיעים על הבטיחות ועל היכולת של התינוק לשבת או לשכב בצורה נוחה ובטוחה.

פנו אלינו וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית

אצלנו בתינוקות זה אנחנו, תוכלו לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות עבור סלקלים בטיחות לרכב, הטלפון שלנו 073-7029295, אנחנו כאן לרשותכם, בכל עת ולכל עניין.