משלוח חינם עד הבית בקניה מעל 1,000 ₪
לשירות לקוחות חייגו 073-7029295
סל הקניות שלי
0
סלקלים לרכב

  •  
  •  
  •  


סלקלים לרכב – ככה לוקחים את הילד לכל מקום

ברשימה של כל הורה טרי, ישנם שורה של דברים, אמצעים, אותם הוא צריך לרכוש בשביל שהוא יוכל לטפל בילד בצורה אפקטיבית ונכונה. אנחנו יכולים למצוא ברשימה מוצרים קטנים כמו מוצץ, בקבוק, שמיכה, חיתולים ועוד וחפצים גדולים יותר כמו לול, אוניברסיטה, שידת החתלה, עגלת תינוק וכמובן סלקל לרכב. הרעיון של סלקלים לרכב הוא מאוד פשוט, כך אנחנו יכולים לנייד את הילד בצורה קלה מהרכב לכל מקום מבלי שאנחנו נצטרך להקים אותו ובמילים אחרות, להעיר אותו. כידוע אחת הבעיות של הורים היא, שהילד נרדם בנסיעה ואז אם מעירים אותו בשביל להעביר אותו לעגלה, זה עלול להיות בעייתי להעיר אותו. כשרוכשים סלקלים לרכב, זה יכול לעזור גם באופן בו אנחנו מציבים את הילד ברכב, בוודאי אם מדובר בילד קטן שעוד צריך לנסוע נגד כיוון התנועה, בחודשים הראשונים לחייו, אז אפשר לקשור את הסלקל בצורה כזו על המושב, וזה הרבה יותר פשוט ונוח. חשוב לציין שאנחנו יכולים למצוא סלקלים לרכב אשר ניתן להתקין אותם גם על עגלות ואז אנחנו חוסכים בעלויות.

מה צריך לבדוק כשרוכשים סלקל

ראשית, כמו תמיד, הדבר הראשון שצריך לבדוק זה את נושא הבטיחות, צריך לבדוק את חגורות הבטיחות, את הריפוד, עד כמה הסלקל הוא נוח לילד, עד כמה הוא מאפשר לו לשבת או לשכב בצורה נוחה, וכן עד כמה אפשר להציב אותו בצורה בטוחה ברכב. שנית, חשוב מאוד לבדוק כשרוכשים סל קל, עד כמה קל ופשוט לתפעל אותו, הן מבחינת התקנה, הן מבחינת הסרה, הן מבחינת ניקיון. יש מספיק אלמנטים שדורשים תפעול וככל שהם פשוטים יותר, אז יהיה קל יותר להשתמש בו.

אחריות ושירות זה שם העניין

כשרוכשים סלקלים לרכב, יש לבדוק מה האחריות שאנחנו מקבלים עליו והיכן ממוקמת מעבדת השירות, חשוב לוודא שאנחנו מקבלים את הסלקל כמה שיותר מהר ואם אפשר לקבל סלקל חלופי בזמן התיקון. פנו אלינו ונשמח לעזור אצלנו בתינוקות זה אנחנו, נשמח לעזור לכם בבחירת סלקלים לרכב, הטלפון שלנו הוא 073-7029295.