משלוח חינם עד הבית בקניה מעל 1,000 ₪
לשירות לקוחות חייגו 073-7029295
סל הקניות שלי
0
עגלות תאומים טיולון

  •  


עגלות תאומים טיולון – ככה יוצאים לטיול

כמה פעמים רציתם לקחת את התאומים שלכם לטיול בעיר או בפארק? כמה פעמים התכוונתם לקחת אותם איתכם לטיול בחו"ל או לטיול בגליל, ותהיתם כיצד עושים את זה בצורה פשוטה? ובכן, הדרך הנכונה לעשות את זה מבחינתכם, היא באמצעות עגלות תאומים טיולון. ההבדל עגלות לטיולונים היא, שמדובר במוצר הרבה יותר פשוט וקל, מוצר ששוקל הרבה פחות, קל מאוד לקפל אותו ולהניח אותו במקומות שונים ועם זאת, הוא בטוח לא פחות מאשר עגלה רגילה, הוא גם נוח מאוד, הן לתאומים והן לכם, וצריך לומר שהוא הרבה יותר קל ונעים מבחינות שונות. צריך לומר, מרבית החברות היום דואגות לייצר עגלות תאומים טיולון בצורות ובעיצובים שונים, מדובר במוצר מאוד פרקטי ואהוב על הורים רבים אשר מחפשים כיצד לשרת את התינוקות שלהם בצורה אפקטיבית. הרי הרבה יותר קל לטייל עם תאומים כשהם בעגלה מאשר על מנשא, ובטח שהרבה יותר קל לנייד עגלות תאומים טיולון מאשר עגלות רגילות, כבדות, שגם אם הן כוללות את כל מה שהתאומים צריכים, עדיין מדובר על אמצעי לא פשוט ולא קל לניוד.

כיצד קונים טיולון לתאומים

באופן דומה לעגלות רגילות שהם טיולונים, הרי שגם במקרה של עגלות תאומים טיולון יש נקודות שונות שצריך לבחון, למשל, יש לבדוק את כל הנושא של הבטיחות, יש לוודא שמדובר בעגלות שעומדות בתקנים הנדרשים, כמו כן חשוב לוודא שהעגלה היא מאוד נוחה ופשוטה, קלה לשימוש כזו שאפשר לקפל אותה בצורה נוחה ומהירה. כמו כן, יש לוודא שהריפוד בעגלה הוא רך, נעים וכן שניתן לנקות אותו, לשם כך הריפוד צריך להיות מוכן להסרה כך שניתן יהיה לנקות אותו בכביסה ולהחזיר אותו לעגלה.

איפה אפשר למצוא טיולון

כיום אפשר למצוא מקומות רבים עם עגלות תאומים טיולון, בין אם מדובר באתרי אינטרנט או חנויות למוצרי תינוקות, כמובן שלא כל מקום מומלץ לרכישה אלא רק מקומות מוכרים ואמינים.

אצלנו תוכלו למצוא כל מה שאתם מחפשים

אתם מוזמנים לפנות אלינו, תינוקות זה אנחנו, טלפון 073-7029295, ניתן ליצור איתנו קשר בהקדם.