משלוח חינם עד הבית בקניה מעל 1,000 ₪
לשירות לקוחות חייגו 073-7029295
סל הקניות שלי
0
עגלות תאומים קטנותעגלות תאומים קטנות – כיצד רוכשים עגלת תאומים

זוג אשר נולד לו תאומים, תוהה לא פעם, עוד לפני שהם יוצאים אל אוויר העולם, כיצד הם יעשו את זה, כיצד הם יוכלו לגדל תאומים, הרי לפעמים לגדל ילד או ילדה יחידים זה קשה, אחת כמה וכמה אם נולדים תאומים. הרבה פעמים, כשרוכשים עגלת תאומים, מתחילים להבין את כובד המשקל מצד אחד, ומצד שני, מתחילים לקלוט שהשד לא כזה נורא, פשוט קונים הכל פעמיים או קונים הכל באופן כזה שיתאים לתאומים ולא לתינוק יחיד. עגלות תאומים קטנות או גדולות הן דוגמא טובה, מאחר וכל מה שאנחנו חושבים ובודקים כשאנחנו רוכשים עגלות רגילות, אנחנו צריכים לעשות פעמיים כשאנחנו רוכשים עגלות תאומים, אז אנחנו צריכים לשים לב היטב, מה בדיוק יש בעגלה ומה אין, אילו אמצעי בטיחות קיימים, האם העגלה נוחה או לא ועוד שורה של דברים. אך במקרה של עגלות תאומים, אנחנו לא בודקים את זה במקרה של תינוק אחד אלא שניים.

למה יש חשיבות לגודל?

לא במקרה דיברנו על עגלות תאומים קטנות או גדולות, שכן יש הבדל בין השניים. עגלות תאומים קטנות הן עגלות קומפקטיות יותר, אשר מאפשרות להורים הרבה יותר ניידות, בוודאי הרבה יותר פשטות, זו עגלה שהרבה יותר קל לשאת אותה וכן הרבה יותר לפתוח ולסגור אותה. כל הורה יודע, הסיפור של עגלות תאומים קטנות או גדולות, הוא לא רק סיפור אם העגלה נוחה לתינוקות, שזה אומנם הדבר המרכזי, אלא השאלה הגדולה היא, האם העגלה מתאימה גם להורים, האם אפשר לקפל אותה בקלות, האם אפשר לנייד אותה בקלות ועוד.

כיצד בוחנים עגלות כאלה

עגלות תאומים קטנות, אינן שונות מבחינת הפרטים והפונקציות מעגלות גדולות, אלא שפשוט יש בהן יותר פונקציונאליות, הן עגלות הרבה יותר יעילות שמשתמשות נכון בשטח שלהן, להבדיל מעגלות גדולות. לכן גם יותר נוח לקפל ולאחסן אותן.

פנו אלינו למידע נוסף

אם אתם מחפשים עגלות תאומים קטנות, זה הזמן לפנות אלינו, תינוקות זה אנחנו, הטלפון שלנו הוא 073-7029295, אנחנו כאן לרשותכם.