משלוח חינם עד הבית בקניה מעל 1,000 ₪
לשירות לקוחות חייגו 073-7029295
סל הקניות שלי
0
עגלות תינוק בוגבו

  •  


סוגי העגלות הקיימות בארץ ובעולם

מזל טוב! הגיע הזמן לבחור עגלה ולהתארגן בהתאם עבור התינוקת שעומדים להכנס לתוך המשפחה. בשוק קיימים מגוון ענק של עגלות ואנו בטוחים שלא קל לכם לבחור, ולכן חשוב מאוד להיעזר באנשי מקצוע שמבינים עניין בתחום התינוקות ובתחום העגלות בפרט! אנו ממליצים על עגלות תינוק בוגבו – העגלות הטובות ביותר והבטיחותיות ביותר.

כיצד ואיך לבחור את העגלה הנכונה עבורכם?

חשוב לציין כי קיים מגוון ענק של עגלות תינוק, בעיצובים שונים, איכויות שונות ומחירים שונים, מדוע אנו ממליצים על עגלות תינוק בוגבו כעגלות הטובות ביותר? נשמח להסביר לכם. שפע של שיפורים ושדרוגים נעשו במהלך השנים בעגלות תינוק בוגבו, העגלות זכו במקום הראשון מבחינת בטיחות ועיצוב. העגלות מיועדות מגיל ללידה ועד גיל 4 וניתנות עליהן שנתיים מלאות של אחריות!

אתם קובעים את עיצוב העגלה שלכם

מדוע כל כך כיף להתחדש בעגלות תינוק בוגבו? כי אתם אלה שבעצם קובעים את עיצוב העגלה בראש ובראשונה, החל מצבע העגלה, התיק התואם, צבע הסל קל המתחבר בצורה קלה ומהירה לעגלה, את צבע הצילון ועוד. אתם בוחרים את כיוון האמבטיה בעגלה - במידה ותרצו שהתינוק יהיה עם הפנים אליכם או עם הפנים לכיוון החוץ זוהי ההחלטה שלכם!

אופי ומרכיבי העגלה – חשוב לדעת!

מערכת בולמי זעזועים חדשה הורכבה בכל עגלות תינוק בוגבו החדשות הקיימות בשוק! הקיפול שלה הוא אוטומטי בעת לחיצת כפתור , נעילה קלה ומהירה והכי חשוב קלה מבחינת משקל! אין כמו להרים את העגלה עם יד אחת לתא המטען במהירות וביעילות. הגלגלים ניתנים לסיבוב של 360 מעלות ובעלי מעצור איכותי ובטיחותי נגד תזוזה מיותרת. סל אחסון רחב ונוח ותיק ליולדת תואם לצבע העגלה! אז אין לכם מה להתלבט עוד – עגלות תינוק בוגבו הן העגלות הטובות ביותר והמומלצות ביותר!