משלוח חינם עד הבית בקניה מעל 1,000 ₪
לשירות לקוחות חייגו 073-7029295
סל הקניות שלי
0
עגלות תינוקעגלות תינוק – לדעת שהתינוק שלנו בידיים טובות

אחד הדברים הראשונים שכל זוג הורה קונה, עוד לפני שהילד או הילדה הראשונים באים לעולם, זו עגלת תינוק. זה הדבר הראשון שההורים קונים, מאחר ובלעדיו הם לא יוכלו להסתובב עם התינוק, ללכת ממקום למקום, הם לא יוכלו לנייד אותנו, בין אם זה לסבים ולסבתות, לקופת חולים, טיפת חלב, פארק, חוף ים או כל מקום אחר. לשמחתנו הרבה, אנחנו יכולים למצוא דגמים רבים של עגלות תינוק אשר מעוצבות בצורות שונות וכן יכולות להתאים להורים שמחפשים דברים שונים. עם זאת, ישנם מספר כללים בסיסיים דומים, כיצד לרכוש עגלות תינוק. אסור לפספס אותם ובוודאי שאסור לזלזל או לוותר עליהם. לפני שנציג כמה מהכללים, חשוב לומר רכישת עגלות תינוק מתמקדת בשלוש נקודות עיקריות בטיחות, נוחות, ויעילות. בלי שלושת הנקודות הנ"ל, מאוד קשה להשתמש בעגלה בצורה נכונה, באופן כזה שיהיה ניתן באמת ליהנות ממנה ולהרגיש שהתינוק נמצא במקום בטוח ומוגן.

כיצד רוכשים עגלה בצורה נכונה

ראשית, יש לבחון ממה העגלה עשויה, איזו שילדה יש לה, אילו גלגלים, כמה היא שוקלת, ואילו פונקציות קיימות בה. מבחינת בטיחות, הרי שחשוב לבדוק אילו מנגנוני הגנה יש לעגלה, הן מבחינת ריפודים והן מבחינת חגורות בטיחות, הצללה ועוד. כמו כן יש לבדוק עד כמה נוח ופשוט לנייד אותה ומאידך לקפל אותה. תזכרו שאתם אמורים לקחת את העגלה בתא המטען של הרכב, לעלות אותה לדירה שלכם, לקפל אותה בדירה ועוד. יש פה שורה של מאפיינים שאתם צריכים להתייחס אליהם בשביל שתוכלו להשתמש בה בקלות.

איך בוחרים עגלה

עגלות תינוק בוחרים בעיניים ובידיים, לכן חשוב לגשת לחנות ולרכוש עגלה ולא לרכוש באינטרנט או מבלי לראות אותה. אתם צריכים להרגיש את העגלה ולהיות בטוחים שהיא מתאימה לכם. אחרת אתם עלולים לרכוש בטעות עגלה שלא תתאים לכם ולא תהיה מספיק בטוחה עבור התינוק שלכם.

פנו אלינו וקבלו הצעת מחיר

אצלנו בתינוקות זה אנחנו, תוכלו ליהנות מעגלות תינוק ברמה הגבוהה ביותר שיש. פנו אלינו בטלפון 073-7029295, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.