משלוח חינם עד הבית בקניה מעל 1,000 ₪
לשירות לקוחות חייגו 073-7029295
סל הקניות שלי
0
עגלת תאומים

  •  


עגלת תאומים - כשהשמחה כפולה

הורים אשר נולדים להם תאומים, מוצאים את עצמם בדילמות רבות ובעיקר מול חששות לא מעטים, הרי אם כשנולד ילד אחד המצב יכול להיות לא פשוט, אדרבא כשמדובר בתאומים, אז המצב יכול להיות הרבה יותר בעייתי. לפחות במקרה אחד, הבעיה נפתרת די מהר וזה בהקשר של עגלות. אנחנו יכולים למצוא כיום מגוון רחב של עגלות תאומים, עגלות שמתאימות לזוג תאומים או תאומות, כך שניתן לנייד אותן ביחד לכל מקום. זה אומנם לא פשוט, בוודאי שזה לא קל להיכנס לתוך רכב ציבורי או חדר עם עגלה שכזו, אך מן הסתם, זה הרבה יותר פשוט מאשר לנייד שתי עגלות יחיד במקביל... אחת האופציות של עגלת תאומים היא עגלה בה זוג התאומים יושבים אחד ליד השני, אופציה אחרת היא, שהעגלה מכילה שני מושבים אחד לפני השני ואז הגודל שלה, לפחות ברוחב הוא כמו של עגלה רגילה, אך באורך היא גדולה יותר. קיימות עוד שורה של אופציות עבור עגלת תאומים, החוכמה היא לדעת לבחור את האופציה הנוחה ביותר, הן עבור ניוד התאומים והן עבור ההורים כשהם רוצים לקפל את העגלה בצורה נוחה ובטוחה.

כיצד רוכשים עגלה כזו

ראשית, רצוי לבחון את העגלה מהיבטים שונים בטרם אנחנו ממהרים לרכוש אותה. הרי אנחנו לא נרצה לרכוש עגלה מבלי לדעת כיצד אנחנו מרגישים איתה, כיצד התאומים יכולים להרגיש בתוכה ועוד. מדובר על סט רחב של בדיקות שאנחנו צריכים לבצע בטרם נקבל החלטה. שנית, מומלץ לרכוש עגלת תאומים אשר תוכל להחזיק זמן רב וכזו שתוכל לשרת לא רק אותנו אלא גם אחרים, זאת במידה ונרצה להעביר אותה או למכור אותה להורים שמחפשים עגלת תאומים יד שנייה.

העיצוב חשוב לא פחות

אחד הדברים החשובים בעגלת תינוקות ובפרט בעגלת תאומים הוא העיצוב, כמו כן היכולת שלנו לנקות את הריפוד בצורה קלה ונוחה. לכן חשוב שנבחן גם נקודה זו.

פנו אלינו וקבלו הצעת מחיר

אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעת מחיר, תינוקות זה אנחנו, טלפון 073-7029295.