משלוח חינם עד הבית בקניה מעל 1,000 ₪
לשירות לקוחות חייגו 073-7029295
סל הקניות שלי
0
צעצועים לתינוקותצעצועים לתינוקות

אם חשבתם שצעצועים לתינוקות זה תוספת נחמדה אך אינה מוכרחת, אז אנחנו רוצים לספר לכם שמדובר בפריטים נחוצים וחשובים להתפתחות אולטימטיבית של כל תינוק. כי בשביל לסייע לתינוק בהתפתחות שלו, חשוב ליצור סביבו אתגרים וגירויים המתאימים ליכולות שלו. הצעצועים עושים את העבודה הזו היטב. קשקשנים ומשמיעי קולות שונים, צעצועים בעלי מרקמים מגוונים, מראות, צבעים וצורות, כל אלו מעוררים את סקרנותו של התינוק הקטן ומזמינים אותו להגיב, בתנועות ובהגאים סתמיים בשלב ההתחלתי, ובהמשך בניסיונות לגעת או למשוך את הצעצוע. הגירוי מפעיל אותו ומשכנע אותו ששווה להתאמץ בשביל להשיג ולהתקרב לצעצוע.

בחרו לתינוק שלכם את הצעצוע הטוב ביותר

בשביל לעודד את ההתפתחות חשוב להתאים את הצעצועים לתינוקות בצורה הטובה ביותר. זה אומר שיש למצוא את הצעצועים האלו שאכן יעוררו את סקרנותו של התינוק, יש לשים לב לצבעים, לצורות ולצלילים. מחקרים מעלים כי בשבועות הראשונים לחייו של התינוק הוא אינו מבחין בצבעים השונים מלבד אדום, לבן ושחור. זו הסיבה לכך שממליצים להניח לפניו בשבועות אלו חפצים בצבעים הללו, כך הוא יבחין למרות חוש הראיה הבוסרי שלו בהבדלים בין הצבעים ויהיה לו על מה להסתכל ובשביל מה לאמץ את העיניים... כמו כן חשוב להתאים את הצעצוע לגיל של התינוק. אין ספק שבחודשי חייו הראשונים של התינוק יש לבחור עבורו צעצועים רכים ככל האפשר, מה שיאפשר לו מגע נעים ולא יחשוף אותו לפציעות ולחתכים.

בואו אלינו לבחירת צעצועים מתאימים ומוצלחים ביותר

בשביל לתת לתינוק שלכם ליהנות מצעצועים לתינוקות, חשוב לבחור נכון. בשביל לבחור נכון אתם מוזמנים לבוא אלינו! תינוקות זה אנחנו בני ברק הוא בית עסק המציע לכם את כל המוצרים הקשורים לתינוקות והנחוצים להם. אצלנו תוכלו למצוא כל מוצר או חפץ שאתם צריכים בשביל התינוק שלכם. אצלנו תמצאו שפע של מוצרים שכולם איכותיים ובטיחותיים לתינוק שלכם. יש לנו מחלקה מיוחדת וגדושה בצעצועים לרוב. צרו עמנו קשר - 073-7029295 ותנו לתינוק שלכם את הטוב ביותר עבורו. להתפתחות מושלמת ולילדות מאושרת. תנו לתינוק שלכם את הטוב ביותר!