משלוח חינם עד הבית בקניה מעל 1,000 ₪
לשירות לקוחות חייגו 073-7029295
סל הקניות שלי
0
דף הבית > בלוג > צעצועי התפתחות לתינוקות לכניסה לאזור האישי, נא התחבר.
צעצועי התפתחות לתינוקות

  •  
  •  
  •  
  •  


צעצועי התפתחות לתינוקות

גם אתם בוודאי מעוניינים לתת את הטוב ביותר לתינוק שלכם. רוצים לצייד אותו בבגדים נאים, בריהוט נוח ומעוצב בחן כמו שמתאים לחדר של הנסיך שלכם. מסתבר שאתם יודעים שגם לצעצועי התפתחות לתינוקות יש חשיבות רבה. היות שלצעצועים יש תפקיד חשוב ונחוץ מאוד בהתפתחות של התינוק שלכם. כי התינוק שהגיח לפני זמן מה לאוויר העולם בלי יכולת להניע את עצמו במודע, ללא יכולת לתפוס חפצים ואפילו העיניים שלו בקושי הצליחו לראות חפצים... הוא זה שעושה בחודשי חייו הראשונים כברת דרך משמעותית כל כך. הוא מתחי ל להניע את עצמו, לומד להכיר את חלקי גופו, לומד לתפוס חפצים וגם ההתפתחות השכלית מתקדמת בצעדי ענק, יעיד אוצר המילים שהוא מתחיל לרכוש לקראת גיל שנה. הידעתם שלצעצועי התפתחות לתינוקות יש חלק משמעותי בכל זה?

מה יכולים לתרום צעצועים טובים ומתאימים לתינוקות?

בשביל להועיל לתינוק שלכם במהלך שלבי ההתפתחות שלו תוכלו ליצור עבורו סביבה מעודדת התפתחות. סביבה זו כוללת איבזור מתאים וצעצועי התפתחות לתינוק שיהוו עבורו גורם מעורר ומגרה. כאשר התינוק שלכם ישכב בעריסתו והמובייל התלוי מראשותיו ירצד מול עיניו הוא יעקוב במבטו אחר הדמויות הסובבות, יאזין לצלילים ובהדרגה תגלו כי הוא מושיט את ידיו ומנסה לתפוס את הדמויות הללו בידיו. בהגיע היום בו הוא יצליח לתפוס צעצועים בידיו הוא יבצע את הרוטינה הקבועה לתינוקות כולם, הוא יעביר צעצוע מיד אחת לשנייה ומשם הישר לפה. וזאת עליכם לדעת, שהפה של התינוק שלכם משמש עבורו כמעבדה לבדיקת החפצים השונים. כך הוא לומד לזהות מרקמים ולהבדיל בין החומרים השונים...

בואו והתאימו את הצעצועים המתאימים לתינוק שלכם

אנחנו מזמינים אתכם לבוא אלינו, תינוקות זה אנחנו בני ברק - טלפון: 073-7029295. כאן תגלו חנות המציעה לכם את כל מה שאתם צריכים לתינוק שלכם. החל מריהוט חדשני ובטיחותי, המשך בצעצועי ילדים ותינוקות וכל מה שתינוק יכול להצטרך לו בחודשי חייו הראשונים. אצלנו תוכלו להכיר את הצעצועים השונים ולבחור לעצמכם את אלו שמוצאים חן בעיניכם בהתאמה לתינוק שלכם ולשלב ההתפתחותי בו הוא מצוי.