משלוח חינם עד הבית בקניה מעל 1,000 ₪
לשירות לקוחות חייגו 073-7029295
סל הקניות שלי
0
רכבים ממונעים

  •  


רכבים ממונעים

לכל צעצוע יש מטרה. יש צעצועים שהמטרה הבלעדית שלהם היא להעסיק את הילד. לאפשר לו שעה של הנאה בעיסוק מעניין. אך יש צעצועים שיתרונם גדול פי כמה, בהיותם בעלי תועלת משמעותית לילד. מלבד התעסוקה שהוא מאפשר ליל הוא גם מפתח תוך כדי המשחק יכולות שונות ומעשיר את עולמו של הילד. יש צעצועים שמרחיבים את עולמו הרגשי של היל ומפתים את האינטליגנציה הרגשית, יש צעצועים רבים שמפתחים את הדמיון, צעצועים אחרים מחזקים את תאום עין יד ואת הקואורדינציה. לכל צעצוע יש יתרון. גם לרכבים ממונעים יש תועלת בעת השימוש בהם. מלבד העיסוק וההתעסקות ברכבים ממונעים רוכש הילד יכולות שונות ומתפתח הלאה.

מה חשוב לבדוק כאשר קונים רכב ממונע לילד?

כאשר אתם עומדים בחנות לאחר החלטה שאתם רוכשים לילד שלכם רכב ממונע אתם צריכים לבדוק היטב ולפעל באחריות. זכרו שלא היכנע לתכתיבים של הילד שלכם. הוא מונע מרצונות ילדותיים והוא לא שוקל בדעתו את הבחירה שלו. לכן חובה עליכם כמבוגרים לכוון אותו במהלך הרכישה ולכוון את הבחירה שלו כדי שהקנייה אכן תהיה מוצלחת ושהרכבים ממונעים שרכשתם ישמשו אותו בהנאה. ראשית לכל חובה לבדוק את איכות המוצר. אל תשלמו אפילו לא של אחד על מוצר שלא יחזיק מעמד יותר משבוע. ככלות הכול מדובר במוצר יקר יחסית והוא אמור לשמש אתכם לאורך זמן. כמו כן חובה לוודא כי המוצר נושא תו תקן ושהוא בטוח לשימוש. בנוסף וודאו כי המוצר מתאים לגילו ל הילד שלכם.

איפה כדאי לקנות צעצועים לילדים?

אם אתם מחפשים את החנות האמינה והוותיקה בשביל לרכוש בה מוצרים לתינוקות וצעצועים לילדים כדאי לכם להכיר אותנו. תינוקות זה אנחנו בני ברק טלפון: 073-7029295 זה המקום המוצלח בו לקוחות רבים בוחרים לערוך בו את הקניות שלהם. כי אצלנו ניתן למצוא מבחר גדול של מוצרים מכל הסוגים. יצרנים שונים ומותגים רבים. אצלנו תקבל עזרה מאנשי המכירות שיוכלו לכוון אותך ולהסביר לך על כל מוצר. לספר לך על המפרט ולעזור לך לקבל החלטה נבונה.