משלוח חינם עד הבית בקניה מעל 1,000 ₪
לשירות לקוחות חייגו 073-7029295
סל הקניות שלי
0
רשימת ציוד לתינוק

  •  
  •  
  •  


רשימת ציוד לתינוק

תינוק חדש שנולד ממלא את כל החיים שלכם באור ובזוך. הרוך שלו מציף את הלב ברגשות של אהבה ורצון כן לתת עוד ועוד. בעת שחיים חדשים מגיעים לעולם אתם כהורים נדרשים לפעול בעניין הטכני ולהתארגן כראוי לצורך גידולו של התינוק. לשם כך עליכם להצטייד ברשימת ציוד לתינוק. פריטים רבים שעד כה לא שימשו אתכם כלל יהיו מעתה ואילך חפצים של קבע בבית שלכם. פריטים אחרים יתווספו לרשימת הקניות שלכם ויהפכו לחלק בלתי נפרד מהשגרה שלכם. בשביל להתארגן כראוי מומלץ כי תארגנו לכם ברשימת ציוד לתינוק את כל מה שאתם צריכים שיהיה לכם. כמו כן תוכלו למצוא רשימות מוכנות שיסייעו לכם מאוד במהלך הרכישה שלכם.

כל מה שהתינוק שלכם צריך

בשביל לגדל תינוק צריך ריהוט מתאים. ברשימת ציוד לתינוק מופיעים פריטים שונים. כמו מיטת תינוק או בשלב הראשון נוח יותר עריסה, שידת החתלה, אמבטיה מתאימה לגיל הרך וכן עגלה בשביל להתנייד. ואיך אפשר לעלות לרכב בלי כיסא בטיחות? כל הפריטים הללו נחוצים לכם ביותר. ובנוסף אתם צריכים פריטים ואביזרים שונים בגדי תינוק כבר יש לכם? גם אם כן דעו לכם שהתינוק נמצא בשנתו הראשונה בתנופת גדילה והבגדים נעשים לקטנים עליו בקצב מפליא. בשביל לטפל בתינוק אתם צריכים סבונים מיוחדים, שמן תינוקות ומשחות שונות שייטיבו עם העור הרגיש של התינוק הרך שלכם.

בואו עם הרשימה המתארכת אלינו

הרשימה ארוכה ומתארכת עוד ועוד? לא רואים שאתם מצליחים להשתלט עליה ולרכוש את כל מה שאתם אכן צריכים? בשביל להביא את כל החפצים והרהיטים שאתם צריכים לבית אתם לא חייבים לעמול ולא להתרוצץ בהמון חנויות. תוכלו לעשות את הכול בצורה פשוטה יותר בואו אלינו. תינוקות זה אנחנו בני ברק טלפון: 073-7029295. כאן תמצאו מבחר עצום של מוצרי תינוקות. החל מרהיטים, דלתות לחדר הילדים מחברת דלתות אורן המוכרת בתחום ועגלות וכלה במוצרים לתינוקות לשימוש יומיומי כאשר אתם מוצאים את כל מה שנחוץ לכם במקום אחד אתם מצליחים להצטייד בכל מה שנחוץ לכם במהירות יחסית ובקלות רבה יותר לצורך שימוש יומיומי וטיפול נוח בתינוק.