למעלה

ספארק טויס spark-toys

אנחנו בחנות מוצרי תינוקות - תינוקות זה אנחנו - מול קניון איילון, מציעים לכם מגוון רחב של סוגי משחקי התפתחות של ספארק טויס. אצלנו תמצאו ספרים Spark Toys, אורגן ספארק טויס, מצלמה ספארק טויס, רובוט ספארק טויס ועוד שלל דגמי משחקים מובילים של ספארק טויס. אתם מוזמנים לגלוש ולמצוא את המשחק שאתם מחפשים. לא מצאתם אותו כאן באתר? אתם יותר ממוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לתת לכם שירות ולעזור לכם למצוא את מה שאתם מחפשים.
כמה טיפים שמומלץ לדעת

חברת ספארק טויס

חברת ספארק טויס, או באנגלית SPARK TOYS, הינה חברה ישראלי אשר הוקמה אי שם בשנת 2008 ומאז ועד היום אחראית על ליין שלם של מוצרים אשר תורמים להתפתחות התינוק והילד. החברה ממשיכה לפתח ולייצר משחקים חדשים עד היום. הייחודיות של מוצרי ספארק טויס הוא שילוב מוזיקה ודיבור בתוך משחקי התפתחות לתינוקות ובכך עוזרים לילד להתפתח ולפתח את יכולת הדיבור שלו.

המוצרים המומלצים של חברת ספארק טויס

לחברת ספארק טויס מגוון רחב מאד של מוצרים בתחום משחקי התפתחות לתינוקות. אפשר למצוא משחקי התפתחות לפי גיל, משחקי התפתחות לגיל חודשיים, משחקי התפתחות מגיל 6 חודשים ועוד הרבה סוגי משחקים לתינוקות ולילדים

ספרים Spark Toys

אחד המוצרים היותר מוכרים של החברה הוא ספר אינטראקטיבי. ספרים Spark Toys מציעים מגוון ספרים מוזיקליים וספרים עם קטעי דיבור אשר מושכים את התינוק או הילד ללחוץ על הכפתורים ולשמוע את קטעי הדיבור. ניתן למצוא אצלנו את הספרים האהובים ביותר כגון

מעשה בחמישה בלונים ספר אינטראקטיבי

תירס חם ספר אינטראקטיבי

דירה להשכיר ספר אינטראקטיבי

האריה שאהב תות ספר איטראקטיבי

איה פלוטו ספר אינטראקטיבי

הבית של יעל ספר אינטראקטיבי

בנוסף לספרי הילדות האהובים ניתן למצוא גם ליין ספרי "הראשון שלי" שמלמד את התינוקות והילדים דברים חדשים כגון

המספרים הראשונים שלי ספר מדבר

המילים הראשונות שלי ספר מדבר

מילון הצלילים הראשון שלי ספר מדבר

הצבעים הראשונים שלי ספר מדבר

ועוד מבחר רב של ספרים ראשונים שלי אשר מלמדים את התינוק או הילד מילים חדשות.

משחקי פעילות לתינוקות

בנוסף לספרים של חברת ספארק טויס החברה מייצרת מגוון משחקי התפתחות לתינוקות ומשחקי התפתחות לילדים אשר משלבים לחיצה על כפתורים ושימוש ברעשים למשיכת תשומת לב הילד ועוזרים בהתפתחות תקינה ופיתוח יכולות קוגנטיביות נכונות.

ניתן למצוא את המוצרים הבאים

אורגן ספארק טויס

מצלמה ספארק טויס

רובוט ספארק טויס

הגה ההפתעות ספארק טויס

קוביית הפעלות ספארק טויס

שולחן פעילות ספארק טויס

פעלולון הגה ספארק טויס

ועוד מגוון משחקי התפתחות רבים אשר מתאימים לפי גילאים של התינוקות או לפי סוג המשחק המועדף

איפה מומלץ לקנות משחקי התפתחות ספארק טויס?

משחקי התפתחות לתינוקות של ספארק טויס קונים בחנות מוצרי תינוקות. אנחנו מזמינים אתכם להתייעץ עם אנשי המכירות המקצועיים שלנו בכל מה שקשור בנושא של משחקי התפתחות ספארק טויס. אנחנו בחנות מוצרי תינוקות, תינוקות זה אנחנו, מול קניון איילון אשר בבני ברק - טלפון: 03-9514235 מעמידים לרשותכם מבחר גדול ומגוון של "מוצרי ספארק טויס" ובנוסף מאפשרים לכם ליהנות משירות מעולה של אנשי מכירות מנוסים ומיומנים אשר שמו לעצמם את רווחת ההורים והילד כמטרה.

טבלת ריכוז מוצרים ומחירים

מחיר החל מ מוצר
89 ספר אינטראקטיבי מדבר 
50 משחקי פעילות