למעלה
תוכן עניינים

ביביוואן - BABYONE - חנות מוצרי תינוקות

אז אפשר להגיד "בשעה טובה", זה לא נהוג להגיד מזל טוב עד אחרי הלידה, אתם מצפים לכם לתינוק או תינוקות. ההתרגשות שלכם עכשיו בשיא ואתם חושבים על כל פרט קטן שאתם צריכים בשביל התינוק. אתם רושמים לכם בצד את כל מה שאתם צריכים בשביל התינוק ובסוף תלכו לקנות את כל הציוד. בשביל זה יש חנות מוצרי תינוקות.

לקנות ריהוט לתינוקות

אז מה למעשה אנחנו מתכוונים כשאנחנו אומרים ריהוט לתינוקות? כל פריט ריהוט אשר ישמש את התינוק ואתכם. הנה מה שאנחנו ממליצים עליו

שידת החתלה

שידת החתלה זהו הפריט הראשון שעליכם לחשוב עליו, ויותר מזה לקנות אותו מראש שיהיה מוכן אצלכם. זהו פריט הריהוט לתינוקות שעליו תחליפו לתינוק את החיתול ותלבישו אותו. כמובן שגודל שידת החתלה יכול להשתנות בכל סוג דגם אבל מומלץ לקנות שידת החתלה גדולה שתתאים לתינוק גם כשהוא קצת גדל. כמובן שמומלץ לקנות גם משטח החתלה לתינוק.

עריסה לתינוק

עריסה לתינוק זאת המיטה שבו התינוק ישן בחודשים הראשונים. אנו ממליצים לקנות עריסה לתינוק מעץ שתהיה יציבה וטובה, כמובן שכדאי לקנות עריסה לתינוק מתקפלת שלא תתפוס הרבה מקום בזמן שלא משתמשים בה ובנוסף ניתן לרכוש עריסה לתינוק מפלסטיק. טרנד חדש יחסית בשנים האחרונות הוא עריסה לתינוק מתחברת או עריסה לתינוק נצמדת אשר צמודה למיטה ויש לך האם את הגישה המהירה לתינוק. אם כבר לקנות עריסה לתינוק כזאת אנו ממליצים על עריסה לתינוק במבינו.

מיטת תינוק

לאחר מספר חודשים שהתינוק גדל קצת מומלץ לעבור למיטה גדולה יותר, מיטת תינוק. גם כאן דעתנו היא שצריך לקנות מיטת תינוק מעץ ואפילו מיטת תינוק מתקפלת. לידע כללי, זה לא חשוב אם תחליטו לקנות מיטת תינוק מעוצבת או מיטת תינוק בזול. קחו בחשבון, כשהתינוק מגיע לשלב שבו הוא עומד במיטה ומתחיל לנסות לטפס החוצה, זה השלב לעבור למיטת מעבר.

לקנות עגלות תינוק

האמת היא שאין צורך לקנות עגלות תינוק, עגלת תינוק בודדה זה מספיק בהחלט. תחשבו על זה שבכל רגע נתון שבו לא תהיו בבית, ולפעמים אפילו בזמן שאתם בבית, התינוק יהיה בתוך העגלה, ככה שמומלץ לקנו עגלת תינוק מומלצת ולא סתם דגם עגלת תינוק זולה. אבל איך יודעים איזו עגלת תינוק מומלץ לקנות?

עגלת סייבקס

עגלת סייבקס הינה עגלת תינוק עירונית המציעה שילוב של עיצוב ייחודי ורמת בטיחות גבוהה.

עגלת בוגבו

עגלת בוגבו הינה עגלת תינוק ששם המותג הולך הרבה לפני המוצר. אחד המותגים היותר מוכרים שיש כיום אשר מציע עגלות מאד נוחות לאם ולתינוק.

עגלת יויו

עגלת יויו הינה עגלת תינוק אשר הייחודיות שלה בגודל העגלה. עגלת יויו הינה עגלת תינוק קטנה ומאד מומלצת לחובבי הטיולים

עגלת ספורטליין

עגלת ספורטליין הינה עגלה אשר כובשת את השוק בסערה ומציעה מגוון דגמים של עגלות תינוק סופר נוחות.

חשוב לשים לב לטיולון

דבר נוסף אשר כדאי לשים לב אליו בזמן שקונים עגלת תינוק הוא לקנות גם טיולון. בסופו של דבר התינוק שלכם יבלה הרבה יותר זמן בתוך טיולון מאשר בעגלה ולכן מומלץ לקנות טיולון מומלץ. הנה רשימה של טיולונים מומלצים.

טיולון סייבקס

טיולון בוגבו

טיולון יויו

טיולון ספורטליין

טיולון אינפנטי

סלקל לרכב זה סופר חשוב

אין ספק בזה, סלקל לרכב זה דבר מאד מאד חשוב. הבטיחות של התינוק שלכם צריכה להיות בראש הדאגות שלכם. בנוסף, במידה ואתם מוציאים את התינוק שלכם מבית החולים באוטו אז אתם חייבים לשים אותו בסלקל, אחרת לא יתנו לכם לצאת משם.

איזה סלקל מומלץ?

אנו ממליצים לכם לקנות סלקל סייבקס או סלקל מקסי קוזי. כמובן שיש עוד מגוון דגמים מומלצים של סלקלים לרכב. דבר חשוב, מומלץ לקנות סלקל איזיפיקס עם חיבור לשילדת הרכב. כדאי לדעת שסלקל מומלץ לשימוש עד גיל שנה.

כסאות בטיחות לרכב

השלב הבא בתחום בטיחות הילד ברכב הוא כסא בטיחות לרכב. כאשר התינוק מגיע לדיל שנה עדיף להשתמש בכסא תינוק ולא בסלקל. עכשיו עולה השאלה

איזה כסא בטיחות מומלץ לקנות?

ישנם המון סוגי דגמים של כסאות בטיחות והמון מותגים אשר מייצרים כסאות בטיחות אבל יש כמה מותגים מובילים מבחינתנו והם:

כסא בטיחות ברייטקס

כסא בטיחות צ'יקו

כסא בטיחות גרקו

כסא בטיחות בייבי סייף

לאחר השימוש בכסא בטיחות וכאשר הילד כבר מספיק גדול, או גבוה, עוברים לשימוש במושב בוסטר. אבל יש לכם כמה שנים טובות להתכונן לשלב הזה.

אל תשכחו בינתיים לקנות קצת צעצועים לרכב שיהיה לתינוק מה לעשות בזמן הנסיעה.

מצעים למיטת תינוק וטקסטיל לתינוק

מצעים למיטת תינוק זה אחד הדברים הכי חשובים שצריך לקנות. חשוב להבין שמצעים למיטת תינוק צריך שיהיה כמה יחידות ספייר בבית כי זה אחד הדברים שמתלכלכים הכי מהר ודורש החלפה מתמדת. אז אם אתם לא רוצים לרדוף אחרי מכונת הכביסה והמייבש אז מומלץ שתהיה כמות יפה של מצעים לתינוק בבית. כמובן שאפשר גם לקנות מצעים לעריסה לתינוק ומצעים למיטת מעבר.

כשאנחנו מדברים על טקסטיל לתינוק הכוונה היא כמובן לדברים הקטנים והחשובים שיכולים לעשות לנו חיים קלים כגון

שמיכה לתינוק

שמיכה לתינוק זה אחד הפריטים הכי חשובים בחיי התינוק החודש הראשון. בזמן הזה גוף התינוק עדיין לא יודע איך לווסת את חום הגוף וזאת אחריות שלנו לשמור על חום גוף תקין של התינוק. שמיכה לתינוק עוזרת לנו לבצע את הפעולה הזאת.

חיתולי טטרה

חיתולי טטרה וחיתולי בד הם סוג הפריט שאתם צריכים את הכמות הגדולה ביותר. אלו החיתולים שתשתמשו בהם בזמן ההנקה. כמעט בכל הנקה התינוק יפלוט מעט, או במצבים מסויימים הרבה, וילכלך את החיתול. בהתחשב בזה שהתינוק יונק כל 3 שעות מדובר על כמות גדולה של חיתולים בשימוש יום יומי. היום הרבה אנשים מעדיפים לקנות חיתולים מבד במבוק. חיתולי במבוק מציעים רכות מירבית אשר נעימה יותר לעור התינוק.

מגבת לתינוק

מגבת לתינוק זהו מוצר שגם צריך להיות מספר יחידות בבית מכיוון שאנו יכולים לשטוף את התינוק מספר פעמים ביום ואנחנו לא נרצה להשתמש במגבת שהיא מעט לחה בכל פעם. ישנם הרבה סוגים של דגמים של מגבות לתינוק. אנו ממליצים על מגבת קפצ'ון לתינוק אשר מגיעה עם כובע לראש וגם על מגבת לתינוק עם קשירה לצוואר אשר מפנה את שתי הידיים לתפוס את התינוק.

איזה מצעים למיטת תינוק מומלצים?

ישנן הרבה חברות אשר מציעים מגוון דגמים של מצעים למיטת תינוק וטקסטיל לתינוק. אנחנו יכולים להמליץ על 2 מותגים עיקריים שמאד אהובים עלינו ולכן ממליצים עליהם בלב שלם.

נינו NINO

לורה סויסרה LAURA SWISRA

חשוב לקנות אוניברסיטה לתינוק

אוניברסיטה לתינוק זהו משטח פעילות לתינוק אשר אפשר להניח עליו את התינוק ולהיות רגועים. כמובן שהתינוק צריך לקבל כמה שיותר גירויים על מנת שיוכל לפתח את הכישורים המוטוריים החשובים של תינוק בן כמה חודשים.

אוניברסיטה לתינוק מומלצת

אנו ממליצים על מספר סוגים של אוניברסיטה לתינוק

אוניברסיטה לתינוק יוקידו

אוניברסיטה לתינוק טייני לאב

אוניברסיטה לתינוק פישר פרייס

כמובן שישי עוד המון דגמים וסוגים של אוניברסיטה לתינוק מומלצות וטובות אבל זאת הרשימה המועדפת עלינו.

צריך לקנות טרמפולינה לתינוק

טרמפולינה לתינוק זהו סוג של כסא לתינוק אשר אפשר להושיב בו את התינוק ולהיות רגועים שהוא לא ייפול ממנו. הרבה הורים משתמשים בטרמפולינה לתינוק במהלך היום כמקום שבו התינוק יכול להירדם. כמובן שישנן סוגי טרמפולינה לתינוק אשר מציעות מגוון גירויים שתורמים להתפתחות תקינה של התינוק ועוזרים לשמור על הסבלנות שלו ועל משך השהייה שלו בטרמפולינה.

טרמפולינה לתינוק מומלצת

כמובן שיש המון סוגים ודגמים של טרמפולינה לתינוק אשר מומלצים וכל אחד יבחר את מה שנראה נוח ומתאים לו. כמובן שצריך לחשוב על נוחות התינוק יותר מאשר נוחות אישית שלנו, בסופו של יום הוא יישב שם ולא אתם. הנה הרשימה המומלצת שלנו.

טרמפולינה לתינוק ברייט סטארטס

טרמפולינה לתינוק איזי בייבי

טרמפולינה לתינוק בייבי ביורן

כסאות אוכל לתינוק

אומנם אפשר להמתין עם קנייה של כסא אוכל לתינוק במשך מספר חודשים אבל עדיין חשוב לנו לדבר על זה. כסא אוכל לתינוק צריך להיות יציב ומומלץ

איזה כסא אוכל לתינוק מומלץ?

הנה הרשימה שלנו לסוגי כסאות אוכל מומלצים

כסא אוכל לתינוק מתקפל

כסא אוכל לתינוק מתקפל זהו כסא שאפשר לקפל ולשים בצד בזמן שלא משתמשים בו. כסאות אוכל לתינוק הם גדולים פיזית ברוב המקרים ותופסים מקום רב, לכן מומלץ לקנות כסא כזה ולחסוך במקום.

כסא אוכל לתינוק 3 מצבים

כסא אוכל לתינוק נותן לנו את היכולת להתאים את הכסא לתינוק. לדוגמה, אם התינוק עדיין קטן אז לא בהכרח יהיה לו נוח בתנוחה של ישיבה, לכן אפשר להתאים את הכסא אוכל למצב של שכיבה או מצב של 45 מעלות כדי להקל על נוחות התינוק.

כסא אוכל לתינוק מעץ

כסא אוכל לתינוק מעץ מציע לתינוק בטיחות מירבית מכיוון שהוא יציב מאד וחזק מאד. צריך לקחת בחשבון שכסאות אוכל מעץ הם יקרים יותר בדרך כלל. אנו ממליצים בחום על כסא אוכל סטוקי אשר הינו כסא אוכל רב שלבי ומתאים לתינוקות, לילדים ואפילו למבוגרים.

כמובן שיש גם בוסטר אוכל לילדים אשר מונח על כסא אוכל רגיל ונקשר אבל הוא מתאים לילדים גדולים יותר אשר לא מוכנים לשבת בתוך כסא אוכל לתינוק וצריכים הגבהה מסויימת שיהיה להם נוח לשבת ליד השולחן ולאכול.

מוצרים נוספים מומלצים לתינוק

עד עכשיו עברנו על מוצרים שהם הכרחיים לטיפול בתינוק. בנוסף למוצרים האלה ישנם מוצרים שהם מוצרים בסיסיים וכדאי מאד לקנות שיהיו בבית.

מוצץ לתינוק

כמעט כל התינוקות לוקחים מוצצים לפה מהרגע הראשון. כל תינוק אוהב סוג אחר של מוצץ לתינוק, לכן מומלץ לקנות סוגים שונים של מוצצים לתינוק ולראות איזה סוג מוצץ התינוק שלכם אוהב יותר.

בקבוק לתינוק

גם במקרה הזה תינוקות שונים מעדיפים סוגים שונים של בקבוקים לתינוק. ישנם מספר מותגי בקבוקים מובילים בתחום אשר אנו ממליצים עליהם והם: 

בקבוק לתינוק מאמ

בקבוק לתינוק סובינקס

בקבוק לתינוק טומי טיפי

בקבוק לתינוק אוונט

מומלץ לקנות גם מתקן לייבוש בקבוקים שתאמינו או לא יכול להקל מאד על החיים שלכם ולרכז את כל הבקבוקים במקום אחד.

משאבת חלב

מוצר זה נוגע ישירות לאם המניקה. בזמן ההנקה התינוק שלך לא תמיד יונק את כל החלב. במקרה כזה נוצר מצב של גודש חלב ואז את יכולה להרגיש כאבים חזקים וחס וחלילה דלקות עשויות להתחיל גם. בשביל זה יש משאבת חלב. כמובן שאפשר לקנות משאבת חלב ידנית או משאבת חלב חשמלית. הנה רשימה של משאבות חלב מומלצות

משאבת חלב לנסינו

משאבת חלב אוונט

כדאי כמובן לקנות שקיות לאחסון חלב אם אשר נונות לך את היכולת להקפיא חלב אם ולהשתמש בו מבשלב מאוחר יותר.

אמבטיה לתינוק

אמבטיה לתינוק נותנת לכם מקום מסודר לשטוף בו את התינוק. במקום למלא אמבטיה רגילה בהמון מים אפשר להשתמש באמבטיה לתינוק ייעודית אשר קטנה יותר וחוסכת ככה שימוש בכמות גדולה של מים. כמובן שמומלץ לקנות גם דפני לאמבטיה שזהו מושב מיוחד אשר יושב בתוך האמבטיה ועליו מניחים את התינוק.

מנשא לתינוק

מנשא לתינוק זהו מוצר חובה. כאשר יוצאים לטייל עם התינוק בחוץ בדרך כלל משתמשים בעגלת תינוק, אבל יש אופציה נוספת שהיא מנשא לתינוק. מנשא לתינוק זהו מוצר אשר שמים עלינו ואז התינוק יושב בפנים ומרגיש את החום שלנו. אין ספק שזה נותן לו ביטחון ומרגיע אותו לגמרי.

איפה מומלץ לקנות מוצרים לתינוק

מוצרים לתינוק קונים בחנות תינוקות, או יותר נכון להגיד בחנות מוצרי ביביוואן - BABYONE . 
אנו מעמידים לרשותכם מבחר גדול ומגוון של "מוצרים לתינוקות" ובנוסף מאפשרים לכם ליהנות משירות מעולה של אנשי מכירות מנוסים ומיומנים אשר שמו לעצמם את רווחת ההורים והילד כמטרה. - עזרה אפשרית בווצאפ במיידי ראו בחנות

טבלת ריכוז מוצרים ועלויות

 

מחיר התחלתי מוצר לתינוק
790 שידת החתלה
289  עריסה לתינוק
469 מיטת תינוק
2990 עגלת תינוק
899 טיולון
149 סלקל
359 כסא בטיחות
199 מצעים למיטת תינוק
59 שמיכה לתינוק
30 חיתולי טטרה 
59 מגבת לתינוק
119 אוניברסיטה לתינוק
109 טרמפולינה לתינוק
149 כסא אוכל
32 מוצץ לתינוק
199 מנשא לתינוק
70 אמבטיה לתינוק

**המחירים עשויים להשתנות**