הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
משלוח חינם עד הבית בקניה מעל 1,000 ₪
לשירות לקוחות חייגו 073-7029295
סל הקניות שלי

ממונעים לילדים 12v

מיון לפי חברות
 


ממונעים לילדים 12V

מחפשים לרכוש רכב ממונע לילדים? מחפשים להעניק לילד שלכם צעצוע יקר ערך זה שיספק לו שעות של הנאה ובילוי בחצר ובחוץ? מדובר אכן במתנה משמעותית עבורו, ויש בכוחה של מתנה זו לתת הרבה מאוד לילד. זה משפר את היכולות המוטוריות ומלמד את הילד להניע את עצמו בעזרת רכב ממונע בכוחות עצמו. בנוסף יש בכך חיזוק לביטחון העצמי בהיות הילד מצליח בכוחות עצמו לנסוע ברכב הממונע שלו. בממונעים לילדים 12 V יש תועלת לילד בשימוש מוצלח ונעים מאוד.

מה חייבים לבדוק לפני שקונים ממונעים לילדים?

אבל חובה לזכור שבכל מה שקשור לבטיחות אין להקל ראש ואין לזלזל. חובה להתייחס ראשית לכל לעניין הבטיחות. כי הרי אתם רוצים לתת לו מתנה שתשמש אותו בהנאה, ולא חלילה תגרום לנזקים או לנפילות, לפיכך חובה לבדוק את מידת הבטיחות של הממונע. האם הוא נושא תו תקן? תו הקן המופיע על המוצר מאשר כי הוא נבדק על ידי מכון התקנים ונמצא מתאים לדרישות ויכול לשמש ילד בבטיחות וללא סיכונים. אך בנוסף לכך חובה לבדוק את ענין ההתאמה לגיל ולילד. כיוון שהתנעת הממונעים לילדים 12V דורשת מהילד יכולות ומיומנויות שונות. ילד צעיר מידי לא יצליח לתמרן ולבצע את הנדרש ממנו. לכן חובה להתאים את הצעצוע לגילו של הילד וליכולות האישיות שלו. רק כך תוכלו לתת לו לנסוע ברוגע ובנחת בלי לדאוג או לחשוש לו.

איפה ניתן להשיג רכבים ואופנועים ממונעים?

מחפשים לרכוש רכבים ממונעים לילדים? אולי אתם רוצים לרכוש אופנוע ממונע לילד? תינוקות זה אנחנו בני ברק טלפון: 073-7029295 זה המקום בו תוכלו למצוא מבחר דגים של ממונעים לילדים. כאן תוכלו לראות את הדגמים השונים ולבחור מתוך המוצע לכם את הדגם המתאים לכם ביותר. אצלנו תיהנו משרות מעולה, מיחס סבלני מאנשי השירות והמכירות. וזאת כדי להיות בטוחים שאנחנו עושים הכול בשביל שכל לקוח שלנו יהיה מרוצה מהשרות שהוא קיבל ומהמוצר שהוא רכש אצלנו. כי חשוב לנו שכל לקוח יהיה מרוצה וימליץ עלינו הלאה גם לחברים.