למעלה
תוכן עניינים

עגלות תינוק מומלצות

כדאי לקנות עגלות תינוק מומלצות

מעוניינים לרכוש עגלה לתינוק שלכם? העגלה הראשונה שלו כבר קטנה עליו? הוא בוודאי גדל והתפתח והוא רוצה לשבת ולראות את העולם היפה שסביבו... ואולי אתם מתארגנים ללידה של תינוק חדש ואתם מחפשים אחר עגלה מוצלחת שמתאימה לגיל הרך – ניו בורן? אין ספק שאחת הרכישות המשמעותיות הקשורים לתינוק שלכם זו העגלה. מדובר בפריט בעל שימוש נרחב עבורכם והוא ישמש אתכם בשנותיו הראשונות של התינוק. כאשר אתם מגיעים לחנות ומביטים בתצוגת עגלות תינוק מומלצות אתם בהחלט עלולים להתבלבל מכל המבחר. שכן המבחר העצום של העגלות נותן לכם כר נרחב להתלבטויות ולספקות. בשביל לבחור בעגלות תינוק מומלצות מכל המבחר יהיה עליכם לבדוק את הדגמים השונים ולאתר את העגלה הזו שמתאימה לצורך שלכם.
 

מה לבדוק בשביל לבחור עגלת תינוק מתאימה?

בעת שאתם בוחרים בעגלות תינוק מומלצות עליכם לשקול קודם לכל מה אתם מחפשים. מהו השימוש שאתם עושים בעגלה, ולפי זה אילו תכונות אתם רוצים שיהיו בה. ראשית יש לבדוק מהו גיל התינוק עבורו אתם רוכשים את העגלה. ובעניין זה יש להתייחס לגיל הנוכחי של התינוק אבל גם להמשך, עד איזה גיל אתם מצפים שהעגלה הזו תשמש אותו. יש עגלות שמתאימות לגיל צעיר החל מגיל לידה. עגלות אחרות מתאימות לגיל בוגר בלבד. ויש גם שפע של עגלות שמציעות פתרונות לכל הגילאים. בעזרת חלקים שונים והחלפת מושב העגלה תוכל העגלה לספק הגנה מלאה לתינוק ניו בורן, תתחלף לטיולון כשהוא יגדל מעט, ואפשר בדגמים מסוימים להחליף גם את המושב כולו בסל קל. יש לבחור את העגלות תינוק מומלצות שעונה על הדרישה שלכם בהתאם לגילו של התינוק. בהמשך יהיה עליכם לבדוק את הנוחות של העגלה, את צורת הקיפול, את האפשרות לנקות אותה ואת המשקל שלה.
 

עושים סדר בכל הפרטים בעזרת המומחים

בשביל לעשות סדר בעניין הזה ובשביל להחליט בקלות על מה אתם הולכים מומלץ לפנות לחנות בה עובדים אנשי שרות מוצלחים. אנשים אלו שיש להם היכרות עם עולם העגלות והם מתמצאים בדגמים השונים יוכלו לכוון אתכם ולסייע לכם לבחור.
 
 

עגלות תינוק מומלצות – כיצד מוצאים עגלות כאלה

היום בניגוד לעבר, הרבה יותר קל להורים טריים למצוא עגלות תינוק מומלצות. בעבר, אם הם היו מעוניינים לדעת אילו עגלות תינוק נחשבות מומלצות, הרי שהם היו צריכים לברר אצל קרובי משפחה וחברים, אשר נולדו להם ילדים לא מזמן, בשביל להחליט אילו עגלות תינוק לקנות. מאחר ולא תמיד היו כאלה חברים או קרובי משפחה, הרי שלא פעם היו צריכים להסתמך על מידע שמוכרים בחנויות שונות סיפקו להם. היום, בשביל לדעת אילו עגלות תינוק מומלצות, הרי כל מה שהם צריכים לעשות זה לפנות אל אתרי אינטרנט ולקרוא שם המלצות, הן של אתרים ומדריכים מקצועיים והן של הורים שהשתמשו בעגלות השונות. לשמחתם, יש גם פורומים וקבוצות בפייסבוק שיכולות לעזור בנושא. אך לפני שניגשים לרשימות ובוחרים מתוכן עגלות מומלצות, יש לזכור דבר נוסף, בשביל שעגלה תהיה מומלצת גם בעיני אותם הורים ובכלל, יש ליצור רשימת פרמטרים, רשימה של נקודות עליה צריך לשים לב. לא כל מה שמומלץ על ידי אחד, מומלץ גם על ידי אחר. לכן חשוב לקבוע על מה לשים לב, מה יותר משמעותי וכיצד אנחנו בוחרים שעגלה אחת מומלצת בעוד השנייה לא.
 

מה הופך עגלה למומלצת

ברמת העיקרון, יש 3 דברים שהורים מתייחסים אליו כשהם מחפשים עגלות תינוק מומלצות. בטיחות ונוחות הילד, הפונקציות שיש בעגלה ועד כמה הן נוחות וחסכוניות, נוחות השימוש עבור ההורים. בכל מה שקשור לבטיחות ונוחות הילד, הכוונה שהעגלה צריכה לעמוד בתקנים המחמירים ביותר, היא צריכה להיות מרופדת עם חגורות בטיחות, בולמי זעזועים וכל אלמנט אחר של בטיחות. מבחינת פונקציות שימוש, היא צריכה להכיל סל-קל, אמבטיה, סל אחסון, הנוחות להורים נמדדת בנוחות ההחזקה וכן קלות הקיפול של העגלה.
 

המחיר הוא חלק מהעניין

צריך לקחת בחשבון, עגלות מומלצות לתינוק הן עגלות לא זולות לרוב, מצד שני, הן עמידות יותר זמן ויכולות לשרת יותר מילד אחד.
 

איפה מומלץ לקנות עגלות תינוק מומלצות?

בחנות תינוקות זה אנחנו אשר נמצאת בעיר בני ברק (מול קניון איילון) בטלפון: 03-9514235, נשמח לתת לכם שירות

מוצרים נבחרים