למעלה
תוכן עניינים

צעצועי התפתחות לגיל שנה

קונים צעצועי התפתחות לגיל שנה

לתינוק שלכם מלאה שנה? החודשים עוברים והנה עומד התינוק שלכם לחגוג יום הולדת! אין ספק שגיל שנה הוא ציון זמן משמעותי עבור התינוק שלכם וגם עבורכם. כי הוא מגיע כעת לשלב אחר בהתפתחות שלו. הוא לומד להכיר את העולם שסביבו ואת גופו, מתחיל לרכוש מיומנויות נוספות. בשלב זה הוא כבר מתקרב לקראת הליכה רגילה וכן רוכש את מילותיו הראשונות. הוא מתחיל להעשיר את אוצר המילים ואף להרכיב משפטים. בעצם הוא מתחיל להיות בהדרגה בן אדם קטן שלומד לתקשר עם הסביבה ולבטא את עצמו טוב יותר. הוא צריך סביבה מעודדת התפתחות בשביל לקדם את ההתפתחות בצורה הטובה ביותר. ואתם כהורים טובים נותנים לו זאת, בוודאי. לכן מומלץ לקנות לו משחקי התפתחות אשר יעזרו לו לפתח יכולות בקלות יותר.
 

אילו צעצועים מתאימים לתינוק בגיל שנה?

כאשר התינוק שלכם חוגג את יום ההולדת של גיל שנה הוא אמור להיחשף לצעצועי התפתחות לגיל שנה המתאימים לגילו ולשלב ההתפתחות שלו. מדובר על צעצועים כאלו שמעוררים את החושים שלו ומעודדים אותו לפתח את היכולות האישיות שלו. יכולות מוטוריות מתפתחות בעזרת צעצועי השחלה. וז יכולה להיות תיבה מחוררת בחורים בצורות שונות שעל התינוק להשחיל את הגוף המתאים לקופסה דרך החור המתאים. כמו כן יתאים לאתגר אותו במגדל טבעות להשחלה. היכולת להשחיל דורשת ממנו הרבה ריכוז ותאום עין יד. אבל הוא יצליח לאחר ניסיונות חוזרים ונשנים. בנוסף יתאימו לו צעצועים המספקים לו משענת ותמיכה ליציבה נכונה. כמו הליכון או בימבה יציבה שניתן להישען עליה בשביל לצעוד בבטחה.
 

רכשו לו את הצעצועים הטובים ביותר להתפתחות תקינה

בשביל להתאים לתינוק שלכם את צעצועי ההתפתחות לגיל שנה הטובים ביותר עליכם לפנות אלינו! אנחנו מזמינים אתכם להכיר את המבחר העצום שיש לנו, בחנות תינוקות זה אנחנו אשר נמצאת בעיר בני ברק (מול קניון איילון) בטלפון: 03-9514235 . בבואכם לבית העסק שלנו תוכלו לראות את המבחר הגדול ואת הגיוון שבצעצועי התפתחות לגיל שנה. כאן תוכלו להתאים לתינוק שלכם את הצעצוע המוצלח ביותר שיסייע בידו לפתח את היכולות הפיסיות והקונקרטיות שלו ולהמשיך להתקדם הלאה. כי לצעצועי יש ערך רב להתפתחות מהירה.

מוצרים נבחרים