משלוח חינם עד הבית בקניה מעל 1,000 ₪
לשירות לקוחות חייגו 073-7029295
סל הקניות שלי
0
דף הבית > בלוג > כסאות בטיחות לרכב לילדים לכניסה לאזור האישי, נא התחבר.
כסאות בטיחות לרכב לילדים

  •  


כסאות בטיחות לרכב לילדים – כיצד משתמשים בהם בצורה נכונה

בדרך כלל אנחנו שומעים על כסאות בטיחות לרכב לתינוקות, הרי כל הורה שיש לו תינוק רוכש כסא כזה ומשתמש בו בכל עת כשהוא נוסע עם התינוק ברכב. לא רק שהחוק מחייב זאת, אלא הבטיחות ושלום הילד מחייבים זאת. אך האמת היא שגם במקרה של ילדים צריך לנהוג כך. באופן עקרוני, עד גיל 8 ילדים לא יכולים לשבת במושב רגיל של רכב, הם חייבים לשבת בכסאות בטיחות ולאחר מכן לשבת על בוסטר שמוצב על גבי המושב זאת בשביל להגביהה אותם. בשני המקרים מדובר על אמצעי שהוא הרבה יותר בטוח ונוח עבור הילד מאשר המושב הרגיל של הרכב. חשוב לומר, כסאות בטיחות לרכב לילדים הם דבר שנמכר בכל מקום בו מוכרים מוצרי תינוקות, ומוכרים שם גם כסאות בטיחות לתינוקות,. אף על פי שמדובר בכסאות בטיחות לילדים, עדיין זה המקום האידיאלי למצוא אותם. צריך גם לציין, שההבדל בין הכסאות בא לידי ביטוי, בין היתר, גם בשאלת העיצוב, המשקל והגודל שלהם.

על מה נסתכל כשנקנה כסא בטיחות לילד

ראשית, כמו במקרה של כסאות בטיחות לתינוקות, הרי שגם במקרה של כסאות בטיחות לרכב לילדים, חשוב מאוד לבחון את כל הנושא של הבטיחות, להשקיע זמן וחשיבה בכך, על מנת שנוכל לספק לילד שלנו בטיחות ברמה מושלמת. מן הסתם, זה גם יעניק לנו תחושת ביטחון גבוהה. שנית, חשוב שנבחן את שאלת הנוחות, מבחינת מידות הכסא והגודל שלו. עלינו לזכור שילדים מתפתחים ועל כן הכסא צריך להיות בנוי בצורה כזו, שהילד יוכל לשבת עליו בצורה נוחה, גם אם המידות שלו ישתנו במהלך הזמן.

למה חשוב להסתכל על הריפוד

מעבר לשאלת הנוחות והבטיחות, חשוב לבחון את הריפוד מהיבט נוסף והוא, אם אנחנו מעוניינים לשמור על ריפוד נקי, הרי שעלינו לוודא שניתן להסיר אותו מהכסא בקלות ולכבס אותו.

פונים אלינו ומקבלים הצעת מחיר

אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום, תינוקות זה אנחנו, נשמח לעמוד לרשותכם. הטלפון שלנו הוא 073-7029295. אנחנו כאן לרשותכם.